דף שאלות ותשובות בו אתם שואלים את השאלות, ואנחנו עונים עליהן… זהו מרכז מידע עדכני ודינמי המכיל שאלות נפוצות, ואנו מקווים שתמצאו בו את מבוקשכם.

שאלות ותשובות

זה המקום שלכם לשאול כל שאלה שתרצו הקשורה לעיצוב הגינה שלכם. שאלות שתהיינה רלוונטיות ומעניינות לכלל הקוראים, אנו נפרסם אותן, כמובן ללא זהות השואל. השאלות יכולות להיות כלליות כגון מהו סגנון העיצוב המומלץ ביותר לגינות קטנות, או שאלה team jerseys cheap הנוגעת אך ורק לעיצוב הגינה שלכם. אנחנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי.<!–

צור קשר לשאול שאלה

1. מה הייתם ממליצים לגינה גדולה, דשא סינטטי או דשא טיבעי?

בשנים האחרונות אחנו מבחינים בקלות רבה על מעבר מסיבי משימוש בדשא טבעי לטובת דשא סינטטי. מצד אחד אין תחליף לטבע, אולם היתרונות של דשא סינטטי על פני המקור, הם רבים מאוד. בראש ובראשונה מדובר בחסכון עצום במשאב המים, שזה כשלעצמו סיבה טובה. בנוסף מדובר על תחזוקה נמוכה מאוד ודשא שהוא ירוק כל השנה. הבעיה היחידה לכאורה היא מחירו של הדשא הסינטטי שהוא גדול באופן משמעותי ממחירו של דשא טבעי, בוודאי כאשר מדובר בדשא סינטטי איכותי. ומדוע כתבתי "לכאורה"? מכיוון שתוך תקופה קצרה מאוד תוכלו להחזיר את העלויות הראשוניות, בכך שתחסכו מים ואת מחיר האחזקה השוטפת. 

2. האם לימון cheap jerseys ננסי נחשב כעץ והאם הוא יכול להיות גם בעציץ גדול?

לימון ננסי, נקרא גם לימון סיני והוא שייך למשפחת עצי ההדרים.

לימון ננסי הוא עץ קטן יחסית, ולכן הוא בהחלט מתאים לגידול במיכלי שתילה גדולים. ניתן למצוא אותו במיכלי שתילה ובאדניות גדולות בגינות גג ובמרפסות, הוא מתאים לכניסות מעוצבות ועוד, וכמובן שניתן לשתול אותו בכל שטח בגינה.

יש לציין שמכיוון שהוא נחשב כעץ חזק במיוחד, והוא נותן פרי לימוני נהדר רוב השנה, הוא פופולארי מאוד בגינות רבות.

 

3. האם כדאי לעצב גינות גם בחורף?

כשרוצים או חושבים על גינה חדשה, אין כזה דבר "זמן מתאים". כל תהליך הקמת הגינה אינו מתבצע תוך יום: הוא כולל מספר פגישות אודות התכנון העתידי, תהליך העבודה שנמשך בין שבוע למספר חודשים, והזמן הדרוש לשתילים להיקלט באדמהלכן, גם עם החורף בפתח או שנמצאים באמצע קיץ שרבי, תמיד ההווה הוא הזמן המתאים להתחיל בתכנוןועוד מילה קטנה על עונת החורף: הגינה בחורף לעיתים אולי עטופה בעלי שלכת, האור מעט קודר, אך היא קסומה במיוחד. גינות שיש בהן צמחים רב שנתיים לא יוכלו ליהנות מגינה פורחת, ולכן כדאי לשתול פרחי עונה עוד בתחילת הסתו, כך הפריחה תהייה בכל עונת החורף.

 

4. מתי כדאי לשתול צמחי תבלין?

צמחי תבלין נחשבים כקלים מאוד לגידול, אבל לכל צמח יש להעניק את התנאים הדרושים לו. ככלל ניתן לשתול צמחי תבלין בכל זמן שתרצו, אך חלק מהם יגדלו רק במספר חודשים בשנה. לדוגמא: נענע ובזיליקום מומלץ לשתול בקיץ, ובצל ירוק בסתיו. יש לגדל את צמחי התבלין בסוג אדמה מתאים שמומלץ לקנות במשתלה, ולדאוג לניקוז טוב. בנוסף, יש לשתול אותם במקום שמוגן בפני רוחות ישירות. חלקם אוהבים צל, אחרים צל חלקי והשאר שמש ישירה. גם מרווחי השתילה משתנים מצמח אחד למשנהו. כדאי להתעניין בעת קניית השתילים מהם התנאים הדרושים לכל צמח וצמח. תוכלו לקרוא חומר נוסף במאמר על צמחי תבלין.

שתף פרויקט זה:

סגור לתגובות.

בואו נהייה בקשר